Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Oficiální překlady

Napište nám
Žádná data nebo nastavení...
trejlu
Chyba synchronizace s účtem Google. 3. 10. 2017 - pošlu snímek obrazovky.
Vlado
Dobrý deň, skúšam EssentialPIM a narazil som na chybu pri importovaní rtf súbora do poznámok. Ide o tento súbor - https://ulozto.cz/!Wh19w6aye/aa-rtf - a mogli by ste o tejto chybe informovať vývojárov tohto znamenitého programu? Ďakujem.
Jiří Humplík
pro sar:
Jednou z novinek aktuální verze 7.1 je částečná možnost si zvolit velikost písma v prostředí programu (zejména při vyšší hodnotě dpi vysokého rozlišení systému).
sar
Essential mocnější písmo nebo možnost ustavení velikosti písma CHYBÍ
Jiří Humplík
Vážený návštěvníku této autorizované stránky zabývající se programem EssentialPIM. V důsledku bezplatné mnohaleté bezplatné externí spolupráce při vývoji hledám možnosti a množícím se technickým dotazům (čeští prodejci licencí si hlavu s technickými problémy hlavu nelámou, odkáží dál a jen si vezmou provizi) uvažuji o možnostech, jak by bylo možné mé úsilí finančně ocenit , např. umístit soubory ke stažení pouze na placený free server. Napadá Vás něco jiného, lepšího? Jak byste i zlepšili tuto w
Jiří Humplík
Pro Riki96:
Zdravím Jirko,děkuji za nabídku spolupráce. Emailova schránka funguje, emaily přišly v pořádku. Prosím však o jistou davku trpělivosti při reakci,volneho času mam poskrovnu, odpovím v nejbližších dnech.Mrknete na novou beta verzi,jestli nenajdete nějakou chybu ve funkčnosti- český překlad neberte v potaz(neobsahuje přes 80 změn).
Riki96
Už 2x jsem posílal zprávu na zde uvedený email, ale nevím, jestli to došlo, nikdo nereagoval.
Jiří Humplík
pro Riki96:

Zdravím Riki96,
nejjednoduším řešením je vytvořit si v kontaktu nové pole "Svátek" typu datum se zaškrtnutým upozorněním. Další možností je nahrát jmenný kalendář do databáze (o možnosti přidat tento soubor ke stažení z této web stránky popřemýšlím).
Riki96
V programu mi chybí upozornění na svátky osob z kontaktů (a jména v kalendáři).
Jiří Humplík
Hledám nové kolegy "dobrovolníky" do externího týmu. Výhodou základy marketingu, práce s textem, uživatelská znalost programu EssentialPIM. Zápal pro věc. Najde se tu mezi Vámi někdo?
Jiří Humplík
Co byste uvítali na této stránce?
Jiří Humplík
Napadá Vás, jak by šlo tyto stránky nebo samotný program EssentialPIM vylepšit? Jak Vám pomáhá program EssentialPIM v každodenním životě?
Jiří Humplík
Dobrý den Arny,
Vámi navrhovaná funkce je samozřejmě v EssentialPIM implementována. Stačí, když si vytvoříte úkol s upozorněním např. na 10 hod. "pan Růžička" s možností zobrazit v kalendáři. Po splnění se úkol zobrazí jako přeškrtnutý.
Arny
Dobry vecer, nemohu nikde sehnat app kalendare, kde by sly jakoby odskrtnout/preskrtnout jiz treba casove prosle nebo hotove udalosti. Kdyz si napisu na 10.hodinu "Pan Ruzicka instalace anteny" a udelam tu akci, tak bych si pana Ruzicku preskrtl a potom ve widgetu Agenda vidim moje uz hotove akce za ten den. Ted jsem nuceny pred kazdou udalost vzdy po dodelani dopsat "HOTOVO". Idealni by bylo, kdyby sel cely text uprostred preskrtnout vodorovnou carkou-aby byl ale i nadale tr
Jiří Humplík
Dobrý den Leo,
zkuste mi prosím poslat na email epimcz@outlook.com poslat podrobnější informace, jak mohu problém nasimulovat včetně screenshotů (ideálně pomocí <PrintScreen> a <Ctrl+V>), zejména mne zajímá nastavení samotné synchronizace přes menu Nástroje/Nastavení/Synchronizace/konkrétní varianta. Máte opravdu zaškrtnuté všechny moduly pro synchronizace včetně obousměrné synchronizace?
LeaBlack
EPIM 6.06 mi synchronizuje jen kontakty, ale potřebuji synchronizaci kalendáře v PC s mobilem s Androidem.
Zdraví Lea
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Nejnovější překlady exkluzivně ke stažení

 

Čeština | ver. 7.23 | 89 kB | 27.02.2017


Ukázat

Slovenčina | ver. 7.23 | 91 kB | 27.02.2017


Ukázat


Vylepšení překladu (Windows verze)
 

 

Datum Verze Modul Návrh k realizaci Stav
09.12.2016 7.13 Nastavení poštovních účtů / Pokročilé Ponechat originální zprávy po načtení na serveru (... --> Po stažení nemazat zprávy z poštovního serveru
09.12.2016 7.13 Odeslat a příjmout Kontrola nových zpráv...: xxx --> _Celkem nových zpráv: ???
09.12.2016 7.13 Průvodce vytvořením účtu (Nastavit PGP šifrování e-mailu)

PGP je bezpečný způsob, jak pomocí šifrování ochránit Vaše e-mailové zprávy. Pro spuštění průvodce povolte... --> Díky PGP čifrování dokonale zabezpečíte své zprávy.
27.02.2017 7.23 Úkoly PO DATU DOKONČENÍ --> ZMEŠKANÉ ÚKOLY
27.02.2017 7.23 Úkoly

Seskupit dle splnění

PO DATU DOKONčENí --> PO DATU DOKONČENÍ

BEZ DATA DOKONčENí --> BEZ DATA DOKONČENÍ

SPLNěNO --> SPLNĚNO


Vylepšení překladu (Android verze)

 

Datum Verze Modul Návrh k realizaci Stav
03.01.2017 4.5.1 Úkoly

Zpožděné úkoly --> Zmeškané úkoly

OPRAVENO
(v. 4.6+)

 

TOPlist